O mnie

Rok urodzenia: 1976. Wodnik. Smok.
Wzrost: 175 cm.
Waga: spada 😎


Włosy: naturalnie - szatynka. Obecnie średniociemny chłodny brąz. Przez wiele lat niszczone chemicznymi farbami, w różnych kolorach. Od paru lat farbowane ziołami.
Prawdopodobnie średnioporowate w kierunku niskoporowatych, dość cienkie, proste, długość różna ;)

Cera: blada (MAC NC 10-12), odcień jasnej, lekko ciepło-zielonkawej oliwki z bardzo lekko różowym podtonem (twarz, pozostałe części ciała różowieją, kiedy chłodno ;)) . Opalanie: bardzo słabo, na "żywca" zawsze najpierw na czerwono, z filtrem - przygaszony lekki brąz, ale nie opalam się, bo nie lubię.
Skłonność do pękających naczynek .
Cera normalna w kierunku tłustej z tendencją do lekkiego odwodnienia.

Kolor oczu: tzw. piwny, ale jak się wścieknę to niemal żółty

Alergie: rzadko, ale bywają (oktokrylen, wrrr..)

Hobby: kosmetyka, kynologia, książki, kinematografia, muzyka (rock, industrial i ta, która pozostaje w głowie).

Prywatnie: zaczynam się starzeć, bo nie dociera do mnie mój wiek. Z natury wredne babsko, uparta, leniwa, aspołeczna. Nie lubię pracować, za to uwielbiam siedzieć w domu. Jeśli na spacer: to daleko i długo. Gotować nie lubię. Lubię za to jeść. Często zbyt dużo gadam / rozpisuję się. Nienawidzę wszystkich diet, prócz keto (mięsożerca ze mnie wychodzi). Nie lubię się czesać. Lubię koty (mam trzy), chociaż wolę psy. Bardzo lubię, kiedy wieje i pada. Nie przepadam za latem. 

Mam syna. Wdał się we mnie. Choć nie jestem do końca przekonana, czy aby to tak dobrze 😁, za to świetnie się rozumiemy i dogadujemy.

Przekonania polityczne: ***** ***